Меню

28 черкащан відповідатимуть за незаконну вирубку ялинок

Ними вже проведено понад 90 спільних рейдів по охороні хвойних насаджень від незаконних рубок. До адміністративної відповідальності за незаконно зрубані новорічні ялинки притягнуто 11 осіб, накладено та стягнуто штрафів на загальну суму більш як три тисячі гривень.

Днями рейдова група у складі інспектора з охорони навколишнього природного середовища, представника органів внутрішніх справ та спеціаліста обласного управління лісового та мисливського господарства провели спільний рейд по місту Черкаси.

У ході рейду перевіряли місця продажу новорічних ялинок на предмет наявності документів та бирок, які підтверджують легальність походження деревець. Відтак, виявляли й тих продавців, які реалізують новорічні ялинки у місцях, які не визначені для цього.

За результатами проведеного рейду складено 17 адмінпротоколів за недотримання правил реалізації новорічних ялинок.

Нагадаємо, на виконання розпорядження Черкаської ОДА №510 від 4.12.2014 р. «Про організацію роботи щодо охорони хвойних насаджень області від незаконного вирубування у передноворічний період 2015 року» та з метою виявлення нелегальних заготівельників ялинок, в області створено штаби щодо координації дій лісової охорони під час проведення рейдів, розроблено відповідні графіки, які погоджено з правоохоронними та природоохоронними органами. А ще – виконується комплексний план оперативних рейдових заходів по проведенню операції «Новорічна ялинка».

Джерело:  http://www.oda.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *