Меню

Актори черкаського драмтеатру дивуватимуть глядачів зі сцени Будинку культури імені Кулика

Черкащани зможуть побачити усі вистави, формат яких дозволяє показ на іншій сцені. Нинішній театральний сезон закінчиться у запланований термін – 22 липня – улюбленою черкащанами, комедійною виставою «ХТО  В  ДОМІ  ГОСПОДАР?!…», повідомляють у Черкаській міськраді.

Каса театру працюватиме у його приміщенні у звичному режимі. Лише у дні вистав, за 1 годину до їх початку, вона діятиме у будинку культури імені Кулика. Отже, Черкаський театр імені Т.Г.Шевченка запрошує черкащан відвідати останні вистави нинішнього театрального сезону. У липні театр презентує дорослим і дітям 8 вистав.  Перша вистава – казка для дітей – відбудеться 5 липня, о 12-00, у обласній філармонії.  

5 липня, неділя, 12.00

ДОРОГА ДО СОНЦЯ (дитяча вистава)

Музична казка на 1 дію – чарівна фантазія за казками Ганса Крістіана Андерсена – про гидке каченя, що, ставши прекрасним лебедем, мріє долетіти до сонця.

 

7-8 липня, вівторок-середа, 18.30

ПРЕМ’ЄРА – у рамках проекту Черкаської театральної лабораторії – музична рок-арт-вистава THE БІЛОХАЛАТНІСТЬ

Лікарня? Хто сказав що театр не може бути лікарнею! Тільки лікує він не від фізичних хвороб, а від інших, які не скануються МРТ. Вчені довели, що слова, спрямовані на воду, змінюють її молекулярну сітку. Найбільш чиста структура води формується словами Любов та Вдячність – це доводи наукового експерименту. Так от, до нашої лікарні надійшло розпорядження «зверху»: Лікувати пацієнтів музикою! Так-так, саме музикою. І що з цього вийшло – Ви і побачите…

 

12 липня,  неділя, 12.00

ЗОЛОТЕ КУРЧА (дитяча вистава)

Музична казка розповідає маленьким глядачам про добро і зло, щирість, любов, мужність, хоробрість. Уособленням цих людських рис у виставі є хитра, жадібна, корислива Лисичка, добрий, довірливий Вовк і непосидючий маленький Півник.

12 липня, неділя, 17.00

ЗА ДВОМА ЗАЙЦЯМИ

Комедія Михайла Старицького про перипетії жевжика, що намагається погнатись за двома зайцями,  одружившись водночас із багатою міщанкою, і з бідною красунею.

 

16 липня, четвер, 18.30

СВАТАННЯ НА ГОНЧАРІВЦІ

Найвідоміша і найулюбленіша музична комедія – переказана Григорієм Квіткою-Основ’яненком  історія про відданість, самопожертву та справжнє незгасиме кохання.

 

19 липня, неділя, 12.00

КОРОЛЬ ДРОЗДОБОРОД (дитяча вистава)

Одна із найвідоміших казок братів Грімм, історія про чудесне перетворення принцеси з байдужої ляльки в людини, історія про людяність та чуйність.

 

19 липня, неділя, 17.00

КАЙДАШЕВА СІМ’Я

(трагікомедія за повістю Івана Нечуя-Левицького). Жив-був собі на світі Омелько Кайдаш. Про життя говорив розумно, пив собі гірку та колеса для возів лагодив. І була в нього сварлива дружина та двоє задиркуватих синів. Привели сини у хату невісток – і почалося: зранку сварка, а навечір – бійка. І так день у день. Та й годі сподіватися на мир, коли перед нами справжнісінька кайдашева сім’я.

 

22 липня, середа, 18.30

ЗАКРИТТЯ ТЕАТРАЛЬНОГО СЕЗОНУ

ХТО В ДОМІ ГОСПОДАР?!…

Травестія на 2 дії за п’єсою Олекси Коломійця «Фараони». Вкрай смішна, майже фарсова комедія. Місце дії вистави – звичайне село в період радянської влади, де всі керівні пости зайняті виключно чоловіками. Але після однієї бурхливої ночі з піснями і великою кількістю самогону чоловіки прокинулись – і виявили, що тепер у селі всім заправляють жінки – і поводять вони себе точнісінько так, як чоловіки…

 

Ціна квитків від 20 грн.

Телефони для довідок: каса – 36-07-21, адміністратор – 36-07-18Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *