Меню

Черкаські радикали разом з колегами-депутатами передали кошти на ремонт автівки для АТОвців (ФОТО)

Екс-депутат міської ради 2006-2010 років скликання, учасник АТО Андрій Єлізов звернувся до депутатів з проханням допомогти полагодити фронтовий автомобіль Isuzu Trooper, на ремонт якого необхідно 16 тис. грн. Автівка служить для потреб мобільної групи 3-го батальйону 72-ї окремої механізованої бригади. 

На допомогу захисникам відгукнулися депутати міської ради від РПЛ. На ремонт автівки вони передали 6800 грн. із призового фонду благодійного турніру з боулінгу, на якому перемогла команда Радикальної партії Олега Ляшка.

Кошти Андрію Єлізову вручила депутат міської ради від Радикальної партії, заступник голови Черкаської територіальної організації РПЛ Вікторія Кутілова.

– Ми вас підтримуємо, оскільки віримо, що саме ви зможете вибороти нашу свободу, залишити незмінною нашу територію. Сподіваємось, що зібрана сума допоможе вам полагодити техніку. Тримаємо за вас кулаки! – зазначила вона.

Ще 5 тис. грн. передав АТОвцю депутат – “батьківщинівець” Роман Діскант. 

– Ми завжди готові допомогти нашим захисникам, які боронять нашу країну від ворога. Допомагати вам – наш обов’язок. Прикро лише, що міський голова, який має доходи близько двох мільйонів гривень в рік, не зміг знайти хоча б якісь кошти на допомогу нашим військовим, – зауважив депутат.

Решту суми 5 тис. грн. пообіцяв переслати на рахунок бійцю депутат -“ударівець” Араїк Мкртчян.

На сьогодні у 72-й окремій механізованій бригаді служать близько 80 осіб з Черкаської області, 14 з них – із міста Черкаси. Бійці тримають оборону в районі Старогнатівки Донецької області.

Керівник фракції РПЛ у Черкаській міській раді, голова Черкаської територіальної організації РПЛ Сергій Тищенко наголосив:  

– Ми завжди намагаємося допомогти хлопцям-військовим, оскільки вони щоденно ризикують найдорожчим – своїм життям, відстоюючи незалежність країни. Наш святий обов’язок – максимально допомагати нашим захисникам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *