Меню

Черкащина на 14 місці за кількістю аккаунтів у Твіттері

Найімовірніше, це пов’язано з бурхливим громадсько-політичним життям у країні — Євромайданом та подальшими подіями.

На Черкащині кількість акаунтів за рік збільшилась у 2,67 раза — з 3 тис. до 8 тис., причому понад 2 тисячі нових акаунтів з’явилися у липні 2014 року. Зараз область — 14-та в Україні за кількістю акаунтів у Твіттері.

Спочатку Євромайдан не суттєво вплинув на активність користувачів із Черкас. Натомість у лютому цього року кількість опублікованих повідомлень різко зросла: середня кількість твітів в області на день порівняно з листопадом збільшилася втричі — з 600 до 1800. А найактивнішим за кількістю публікацій на день став липень. За 17 і 18 липня — два дні із найбільшою кількістю твітів — в українських акаунтах з’явився майже мільйон повідомлень, причому майже 16 тисяч із них — із Черкас та області.

Найпоширенішим хештегом від початку Євромайдану до кінця липня 2014 року в українському Твіттері залишався #євромайдан. Якщо підсумувати усі згадування хештегів із різними варіантами написання слова “Євромайдан” українською, російською та англійською мовами (#євромайдан, #евромайдан, #euromaidan тощо), то з листопада 2013-го до липня 2014 року у Черкасах і області їх ужили близько 2 тисяч разів, а загалом у країні — понад 700 тисяч разів.

Джерело:  http://dzvin.org

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *