Меню

Головного рятувальника області почали «розшукувати» невідомі (ФОТО)

На одній з листівок зображені поряд колишній президент України Віктор Янукович, екс-голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб та головний рятувальник Черкащини Віктор Гвоздь.

«Увага! Розшук! Усі громадяни, котрі постраждали від діяльності цих регіоналів, звертайтесь за адресою…», – йдеться у листівці, в якій радять звертатися за адресою і телефонами Управління МВС України в Черкаській області.

Друга листівка – зі світлинами Віктора Гвоздя та народного депутата Миколи Томенка з написом: «Скільки тисяч доларів коштує посада начальника управління ДСНС?».

Сам начальник управління ДСНС області у коментарі «Новинам Черкащини» повідомив, що йому невідомо, хто міг розповсюдити ці листівки та вважає такі дії звичайною провокацією. Так само не знають про походження цих листівок і в черкаській міліції.

– Однозначно розцінюю це як провокацію, оскільки це було зроблено анонімно, без підтвердження будь-якими фактами. Ціль таких вчинків, на мою думку, – дестабілізувати ситуацію в колективі Управління ДСНС області, внести якісь сумніви, – зазначив Віктор Гвоздь.

За його словами, за останній рік колектив управління ДСНС проявив високий професіоналізм, злагодженість і витримку, у порівнянні з ситуацією в управліннях ДСНС інших областей. Готовність до будь-яких завдань колективу управління підтвердили зокрема й останні події. Це і пожежа у Василькові, в ліквідації якої брали участь черкаські рятувальники, повернувшись без будь-яких втрат особового складу і техніки; і ліквідація пожежі в драмтеатрі, на якій вдалося врятувати основну частину будівлі тощо.

– Такі провокації не додають позитивних емоцій. Те, що я відкрита людина для суспільства, не секрет. Тому, якщо до мене є будь-які запитання чи зауваження, то нехай приходять і звертаються, а не прикриваються анонімністю, – додав Віктор Михайлович.

Нагадаємо, депутат обласної ради (раніше – фракції Партії регіонів, згодом – депутатської групи “Гідність”), генерал-майор служби цивільного захисту Віктор Гвоздь очолив управління МНС України в Черкаській області у 2007 році (з 2013-го – начальник управління ДСНС області). Після того, як у березні 2015 року на засіданні Кабінету міністрів України був заарештований голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Сергій Бочковський та його перший заступник Василь Стоєцький, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков відсторонив голів управлінь ДСНС в усіх регіонах на час перевірки. Замість відстороненого начальника Управлінням керував тимчасово виконуючий обов’язків начальника Сергій Озеран. Згодом, по завершенні перевірки 19 червня 2015 року перший заступник голови ДСНС України Олег Мельчуцький зачитав наказ про поновлення на посаді керівника регіонального підрозділу Служби на Черкащині Віктора Гвоздя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *