Меню

Громада підозрювала головного лікаря районної лікарні у хабарництві та службовому зловживанні

Через звернення громадських організацій до обласної ради щодо діяльності головного лікаря Тальнівської центральної районної лікарні Анатолія Майсюка Департамент охорони здоров’я ЧОДА провів комісійну перевірку. За результатами, факти викладені у зверненні, зокрема питань, що стосуються хабарництва, корупції, зловживання службовим становищем тощо не підтвердилися. Про це повідомляє прес-служба Департаменту охорони здоров’я Черкаської ОДА.

Відповідно до чинного законодавства, статуту Тальнівської ЦРЛ, затвердженого рішенням сесії районної ради від 23.01.2015 та посадової інструкції головного лікаря центральної районної лікарні, головний лікар призначається чи звільняється з посади рішенням районної ради народних депутатів за погодженням управління охорони здоров’я облдержадміністрації.

– Тому, враховуючи що звернення від громадських організацій Тальнівського району неодноразові, у відповідності до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» питання щодо подальшого перебування головного лікаря Тальнівської центральної районної лікарні на посаді запропоновано винести на розгляд сесії Тальнівської районної ради, – повідомили у Департаменті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *