Меню

На Черкащині в’язні можуть дзвонити у Skype і користуватися Facebook

Останні законодавчі зміни у статтю 99 Закону України “Про внесення змін до Кримінально – виконавчого кодексу України щодо адаптації правового статусу засудженого до європейських стандартів” дозволили засудженим бути постійно на зв’язку завдяки системі Сікс.

‒ Особливо задоволені від таких інновацій в установі жінки-засуджені, ‒ прокоментував начальник Уманської виправної колонії (№ 129) Анатолій Лапуцький.

Система Сікс ‒ це програмно-апаратний комплекс, завдяки якому засуджені зможуть відвідувати інтернет-сторінки, користуватися сервісом відеопобачень з рідними “Сім’я”, замовляти через мережу продукти харчування і предмети першої необхідності, а також здійснювати телефонні дзвінки на мобільні та стаціонарні номери.

За словами головного спеціаліста технічного забезпечення управління Олександра Євтушевського, засуджений отримує свій унікальний особистий рахунок, а також логін і пароль для доступу до мережі інтернет.

‒ Тарифікація відбувається із власних коштів засуджених. Таким чином рахунки можуть поповнювати і безпосередньо їхні родичі. В даний час 88 засуджених виявили бажання активно користуватися цієї послугою, ‒ зазначив Олександр Євтушевський.

За його словами, інтернет найближчим часом має з’явитися ще у двох місцях позбавленні волі: Черкаській виправній колонії №62 і Старобабанівській виправній колонії №92.

Нещодавно подібний досвід “персонального” інтернету також застосували в Харьківській області.

Цікаво, що в колоніях засудженими вже давно заборонено користуватися мобільним телефоном, але тепер вони у свої руки отримали значно більші можливості для передачі будь-якої інформації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *