Меню

На Закарпатті звільнили усіх працівників митниці, – новий керівник черкаського осередку «Правого сектору»

На Черкащині ситуація спокійна. Місцеві ж часто підходять та цікавляться ситуацією. Про це «Новинам Черкащини» повідомили протестувальники. Підтримують й громадські організації. За словами речника черкаського осередку «Правого сектору» Віктора Завальнюка, невдовзі до них доєднаються представники «Автомайдану», «Самооборони», «Блокпосту» та, ймовірно, черкаські ультрас.

 

Учора до протестувальників навідувалися заступник голови Черкаської ОДА Віталій Коваль та начальник УМВС України в Черкаській області Владислав Пустовар.

 

– Нічого негативного щодо акції протесту не було сказано. Місцеву владу ми повідомили. Їм може це подобатися або не подобатися, але ми свою акцію будемо проводити. Час від часу підходять люди, цікавляться обставинами. Загалом Черкаська область Правий сектор підтримує, – зазначив новопризначений керівник «Правого сектору» у Черкасах Андрій Гоца.

Нагадаємо, на Соборній площі триває безстрокова акція протесту “проти протиправних дій закарпатської міліції”. Вимоги «Правого Сектору» єдині по всій країні: «негайний публічний арешт депутата Ланьо, що брав безпосередню участь у події, всіх бандитів і силовиків, що відкривали вогонь, та тих, хто віддавав наказ».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *