Меню

Обласна рада сама плодить борги?

На переконання Оксани Криницької, підприємства не зможуть оплачувати орендну у повній мірі, тож обласній раді врешті все одно доведеться надавати їм фінансову підтримку, пишуть Вечірні Черкаси.

– Це залишок комуністичної системи, коли персонально возили високоповажних осіб в умовах секретності, – так охарактеризувала роботу комунального автотранспортного підприємства Черкаської обласної ради депутат Любов Майборода. – Сьогодні у цьому немає необхідності. Тарифи на послуги автотранспортного підприємства облради вдвічі вищі, ніж у приватних підприємств-перевізників. Минулого року на підтримку цього підприємства ми витратили 2,5 млн. грн. Це вартість утримання дитячої поліклініки Черкас, яка обслуговує 20 тисяч дітей. Я вважаю, що це підприємство має бути ліквідованим, а чиновники обласної ради та адміністрації мають показувати приклад скромності та стриманості. У той момент, коли наш міністр фінансів просить гроші у міжнародних організацій та закликає заощаджувати, ми ще й щедро надаємо пільгу цьому підприємству по сплаті оренди.

Голова облради Валентина Коваленко запевнила свою колегу у тому, що АТП лише цього року перевезло переселенців на 170 тисяч гривень. Окрім того, автівки підприємства регулярно здійснюють поїздки у зону АТО, тож на думку голови облради, звинувачення депутатки не зовсім справедливі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *