Меню

Сергій Бубка зустрівся з Андрієм Більдою та Черкаським НОК

З Черкас до головного олімпійця країни приїхала делегація. Разом з новообраним головою черкаського осередку НОК приїхав Максим Зеленський, начальник управління сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації, повідомляє noc-ukr.org. Андрій Більда поділився з Сергієм Бубкою планами розвитку черкаського спорту.

‒ У нас вже є гарні контакти з керівниками області, які обіцяють збільшення фінансування спорту в регіоні. Також ми вже маємо позитивний рух в спілкуванні зі спонсорами. У нас є наміри залучати їх не тільки під конкретні проекти, а й надавати адресну підтримку нашим спортсменам, наприклад, титулованому стрілку Сергію Кулішу, який приніс Україні одну з перших ліцензій на Олімпійські ігри в Ріо-де-Жанейро», ‒ зауважив Андрій Більда.

У планах нового керівника розширити мережу відділень регіону, відкривши підрозділи осередку в маленьких містах та селах регіону. Також заплановано проведення низки заходів, які будуть приурочені до Міжнародного дня спорту. Зокрема, це відкриття двох спортивних майданчиків та проведення лекцій на олімпійську тематику в навчально-освітніх закладах області.

‒ Ми давно знайомі з Андрієм Олександровичем. Знаю про його ефективну діяльність на посту президента Федерації триатлону України. Це людина, яка небайдужа до спорту, тому, впевнений, на новій посаді він продовжить планомірну та продуктивну роботу з популяризації спорту та розвитку олімпійського руху в нашій країні», ‒ наголосив Сергій Бубка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *