Меню

У Черкаському національному університеті стартує вступна кампанія

Як інформує відповідальний секретар приймальної комісії університету Володимир Конограй, цьогорічна вступна кампанія має ряд особливостей. Відповідно до рішення Міністерства освіти і науки, у цьому році не приймаються сертифікати ЗНО минулих років, вищі навчальні заклади матимуть право приймати сертифікати лише поточного навчального року.

Ще одна новація полягає в тому, що абітурієнт подає оригінали документів лише один раз у той вищий навчальний заклад, який він обрав, назад ці документи не видаються.

Вступні іспити здаватимуть лише дві категорії абітурієнтів. По-перше, ті, хто не може здавати ЗНО у зв’язку зі станом здоров’я (перелік захворювань, що звільняють від ЗНО, є в Наказі Міністерства освіти і науки та Міністерства охорони здоров’я України від 25 лютого 2008 року №124/95). Друга категорія – це звільнені в запас учасники АТО, які були мобілізовані у рік здачі ЗНО. Саме їм надаватиметься право вступати до вищих навчальних закладів за конкурсом середнього балу атестату за підсумками вступних екзаменів із тих предметів ЗНО, які здавали інші абітурієнти.

Заяви про вступ та копії документів приймаються від абітурієнтів у період із 10 по 31 липня. Закінчення прийому документів – 31 липня о 18.00.

Термін  оприлюднення рейтингового списку – не пізніше 12.00 14 серпня. Рейтинги вступників будуть опубліковані на сайті університету в рубриці «Абітурієнтам».

Термін подачі оригіналів документів для абітурієнтів, що збираються навчатися за держзамовелнням – 08 серпня не пізніше 18.00.

Згідно з Правилами прийому до Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, у 2015 році надання медичних довідок при вступі не передбачено. Довідки вимагатимуться лише від тих студентів, які здають творчий конкурс із фізичного виховання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *