Меню

У Черкасах демонтуватимуть комуністичну і нацистську символіку

“За” проголосувало 37 депутатів, “проти” – 1, утримався – також 1 депутат, пише “Прочерк”.

Відповідно до ухваленого рішення, департаменту архітектури і містобудування міськради необхідно скласти перелік будівель і споруд, де встановлена комуністична і нацистська символіка (хоча, об’єктивно кажучи, ніякої нацистської символіки в Черкасах з 1943 року не було й бути не могло), й скласти графік демонтажу такої символіки. Цей демонтаж має бути виконаний до 24 серпня, тобто до Дня незалежності України.

До комуністичної символіки автори рішення сесії зараховують зображення “Серпа і молота”, п’ятикутної зірки, зображення Володимира Леніна та інших комуністичних вождів тощо.

До 31 березня 2016 року балансоутримувачам споруд, де було розміщено заборонену символіку, необхідно встановити українську державну символіку.

Нагадаємо, що заступник міського голови Олександр Ільченко вже дав доручення профільним департаментам міськради обстежити школи, дитсадки, медичні заклади, житлові будинки й підприємства на наявність у них пам’яток радянським діячам. Для того, щоб визначити перелік таких об’єктів, у них є тиждень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *