Меню

У Черкасах політичний бойкот: “вільні демократи” проти Радуцького

На останній сесії міської ради депутати фракції “вільних демократів” повстали проти секретаря міськради, назвавши його “популістом” та “порушником регламенту”. На знак протесту вони навіть покинули засідання всією фракцією. 

У цьому конфлікті крига скресла без головного опонента Олександра Радуцького – Сергія Одарича. Проте організованість дій “вільних демократів” дає право припускати, що це була спланована акція непокори, а сигнал старту дав саме міський голова.

Днями депутат міської ради, “вільний демократ” Руслан Зоря знову звинуватив пана Радуцького – цього разу в “кулуарщині” і “непрозорому прийнятті рішень”.

“Під час засідання земельної комісії сталася цікава і в той же час дивна річ. Прийшов секретар міської ради пан Радуцький і зі словами “Ми ж домовлялися” забрав депутатів з різних фракцій до себе в кабінет. Там вони почали обговорювати Програму соціально-економічного розвитку, яку ще має затвердити виконком, а після цього сесія міської ради. Інших депутатів з “недружніх фракцій” до обговорення не залучили і навіть не запросили, – написав у своєму блозі на vikka.ua Руслан Зоря. – Радуцький, коли претендував на посаду секретаря, говорив, що консолідуватиме фракції, залучатиме депутатів до різних комісій і обговорень. Зараз він почав висмикувати потрібних депутатів і вести з ними кулуарні перемовини”. 

Врешті депутат розкриває карти, до чого всі ці звинувачення. На його думку, у міській раді сформувалася більшість – так звана “група 31” на чолі з Олександром Радуцьким, до якої фракція “вільних демократів” перебуває в опозиції.

Отже, мотив зрозумілий: команда Одарича намагається дискредитувати лідера потенційної більшості, щоб сформувати власну та мати можливість впливати на прийняття рішень, як це було у раді минулої каденції.

“Про які кулуарні домовленості йдеться – мені незрозуміло. Обговорення Програми соціально-економічного розвитку було ще тиждень тому. Одарич зібрав депутатів і пішов, а обговорення відбувалося без нього. Те, що до мене зверталися депутати із пропозиціями по програмі, – нормальне явище. Вони зверталися зі своїми пропозиціями до програми: які дороги і тротуари асфальтувати, де у школах чи дитсадках потрібен ремонт тощо, – відповів на звинувачення Зорі секретар міськради Олександр Радуцький. – Чому “вільні демократи” не зверталися до мене зі своїми пропозиціями, а ігнорували мене – це вже питання до них. Тож у чому кулуарщина? У тому, що вони не хочуть працювати?

Чим закінчиться протистояння в міській раді – покаже час. Можливо, розв’язка конфлікту станеться з поверненням Сергія Одарича з відпустки. Та головне, щоб політичні баталії не стали на заваді прийняття важливих програм та рішень. І щоб під весь цей “шумок” не лобіювалися питання, які суперечать інтересам черкащан.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *