Меню

У прес-центрі «МедіаМайдан» відбудеться круглий стіл на тему: «6 місяців після повернення на посаду мера Черкас Сергія Одарича»

«6 місяців після повернення на посаду мера Черкас Сергія Одарича: перші результати, актуальні питання та проблеми»

            Цієї п’ятниці, 28 листопада, у прес-центрі Інформаційного агентства «МедіаМайдан» за адресою м. Черкаси, вул. Дашкевича, 19, 2-й поверх, оф. 67 (ТРЦ «Хрещатик-Сіті») відбудеться круглий стіл на тему: «6 місяців після повернення на посаду мера Черкас Сергія Одарича: перші результати, актуальні питання та проблеми».

            Ініціатори та організатори заходу: система народного контролю «Слово і Діло» за партнерської підтримки Черкаської обласної організації Комітету виборців України.

            В ході заходу, спеціалісти системи народного контролю «Слово і Діло», що займається комплексним моніторингом стану виконання обіцянок вітчизняних політиків та чиновників, представлять рейтинг ефективності роботи очільника Черкас Сергія Одарича протягом всього періоду його роботи.

            Крім того, за ініціативи організаторів також буде презентовано результати моніторингу стану виконання або невиконання обіцянок черкаського мера впродовж останніх 6 місяців після його обрання на відповідну посаду у травні 2014 року.

            Окремо в ході дискусії за допомогою представників експертного середовища Черкащини планується проаналізувати успіхи роботи Сергія Одарича протягом останніх півроку, а також обговорити актуальні проблеми та нагальні питання, які стоять перед містом наразі.

            Початок заходу об 11:00.

            Кількість учасників обмежена. Акредитація за телефоном: +38(095) 214-49-66 або за електронною адресою info@slovoidilo.ua до 10.00 28 листопада.

Онлайн-трансляцію дивіться на сайті “НОВИНИ ЧЕРКАЩИНИ”

Прес-центр «МедіаМайдан» (ТРЦ «Хрещатик-Сіті», вул.Дашкевича, 19,-2 поверх, оф. 67).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *