Меню

В листопаді митні надходження Черкащини збільшилися на чверть

За грудень ц.р. уже перераховано 87,5 млн грн. А в цілому за рік очікується перерахування Черкаською митницею ДФС до Державного бюджету 1 млрд 140 млн грн. платежів (за 2013 рік було перераховано 935 млн 793 тис. грн платежів). Про це поінформував начальник Черкаської митниці ДФС Олексій Василенко.

Він розповів, що Черкаська митниця працює в штатному режимі та успішно виконує поставлені завдання. В стадії завершення – реорганізація Черкаської митниці Міндоходів шляхом перетворення у Черкаську митницю ДФС. 8 грудня та 18 листопада наказами ДФС України були призначені перший заступник та заступник начальника Черкаської митниці ДФС. Так, першим заступником начальника Черкаської митниці ДФС з 8 грудня 2014 року є Олександр Андрійович Центнарук. Наказом ДФС України від 18 листопада 2014 року заступником начальника Черкаської митниці ДФС призначений Віталій Миколайович Миранюк.

У зоні діяльності митниці функціонує 4 митних пости та 3 сектори митного оформлення,  працівники яких  в штатному режимі забезпечать якісне здійснення митних формальностей.

Нагадуємо, що з метою надання допомоги волонтерам при митному оформленні товарів та засобів для військових, які перебувають у зоні АТО, працюють організовані Державною фіскальною службою України спеціальні «гарячі лінії» для оперативного проведення митного контролю гуманітарних вантажів, які надходять в Україну. Номери телефонів «гарячої лінії» в Черкаській області: (0472) 45-29-32, 32-84-91.

Джерело:  http://www.oda.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *