Меню

За крадіжку кабелю чоловікові загрожує до 5 років в’язниці

Про це повідомив менеджер з регіональної безпеки Черкаської філії ПАТ “Укртелеком” Петро Маламуж, інформує сайт УДСО в Черкаській області. 

За його словами, при ринковій вартості телефонного кабелю 5 гривень за 1м та вартість ремонтних робіт, це – значна сума. А збитки абонентів, які залишаються без зв’язку та без можливості отримати екстрену допомогу, прорахувати неможливо.

Тому ПАТ “Укртелеком” співпрацює з Державною службою охорони і використовує “пастки” для кабельних злодіїв. “Пастка” – це певний відрізок кабельної лінії, на якій, як правило, не закріплені абоненти і яка встановлена з єдиною метою – відловити зловмисника. 

Одна з таких “систем” була встановлена і по вулиці Панаса Мирного в Золотоноші Черкаської області. Близько одного місяця вона чекала на свою жертву і дочекалась. 

В ніч з суботи на неділю 20 червня о 1 годині 15 хвилин в “пастку” вліз своїми граблями черговий “кабельний” злодій. Ним виявився мешканець Золотоноші 1984 року народження, непрацюючий, раніше не судимий громадянин. 

Після спрацювання сигналу “тривоги” чергова “Укртелекому” повідомила про спрацювання на пульт нагляду Державної служби охорони. І вже через дві хвилини наряд групи затримання на вказаній вулиці виявив злодія. При появі працівників міліції злочинець намагався втекти з місця скоєння крадіжки. Але зробити це йому не вдалося – його негайно затримали. На місці також виявили господарську сумку, в якій знаходились знаряддя злочину та 6 мотків зрізаного кабелю. Граблі він “скинув” раніше. 

Під час слідчих дій злочинець зізнався, що скоював подібні крадіжки і раніше – загалом вже набралося 11 епізодів.

Санкція ч. 2 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка) передбачає, що затриманому зловмиснику загрожує позбавлення волі до п’яти років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *