Меню

Зоря не виключає входження в “Укроп”

За словами депутата, поки що він має наміри балотуватися на жовтневих виборах у міську раду як мажоритарник, однак не виключає й варіанту входження до однієї з політичних сил.

– Не виключаю, що згодом можу йти від якоїсь партії, – говорить він.

Щодо партії “Укроп”, яку нібито він має намір представляти у Черкасах, нічого не коментує, оскільки “поки що немає ні партії, ні ідеології”. Однак підтверджує, що все-таки вів переговори з представниками “нового політичного проекту”, назву якого не озвучує.

– До мене зверталися люди з приводу створення нової політичної сили, щоб об’єднати навколо себе людей зі спільними думками. Не принципово, що це буде “Укроп” – можливо, якась інша партія, – зазначає Зоря.

Нагадаємо, про створення нової політичної сили “Укроп”, яка має наміри брати участь у місцевих виборах в Черкасах, заявив екс-нардеп від Черкащини, колишній голова Черкаської обласної організації партії “УДАР” Віталій Іляшенко. За його словами, поки рано говорити, хто представлятиме цю політичну силу, оскільки наразі тривають консультації та соціологічні дослідження проекту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *